Zamknij

19-latek zginął w wypadku na motocyklu. "Uderzył w murowany dom, po czym odbił się"

13.09.2022 15:10

19-letni motocyklista zginął w wypadku w miejscowości Maryniów (woj. lubelskie). Z ustaleń policji wynika, że stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w murowany dom. Młody mężczyzna posiadał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Wypadek
fot. Facebook/Policja Lubelska (screen)

Do tragicznego zdarzenia doszło we wtorek ok. godz. 11 w miejscowości Maryniów w gminie Milejów (woj. lubelskie). O szczegółach poinformowała w rozmowie z Polską Agencją Prasową st. asp. Magdalena Krasna z Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej. 

Maryniów. 19-latek zginął w wypadku na motocyklu

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem 19-latek najpierw wyprzedzał pojazd, a po przejechaniu kilkunastu metrów stracił panowanie nad swoim motocyklem. Przejechał przez siatkę ogrodzeniową, uderzył w murowany dom, po czym odbił się i ponownie uderzył w metalowe ogrodzenie - opisała policjantka.

Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, pomimo prowadzonej reanimacji, życia młodego mężczyzny nie udało się uratować. Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie opublikowała w mediach społecznościowych nagranie wideo z miejsca zdarzenia. Widać na nim m.in. całkowicie zniszczony jednoślad.

Jak ustalili funkcjonariusze, 19-letni mieszkaniec gminy Milejów posiadał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia teraz przyczyny oraz dokładne okoliczności wypadku.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/Facebook