Zamknij

Tajemnicze zaginięcie matki z 5-letnim synem. "Mieli wrócić od rodziców do domu"

15.07.2022 20:03
Marzena Denysiuk i Igor Denysiuk
fot. KMP w Gdańsku

45-letnia Marzena Denysiuk i jej 5-letni syn Igor są poszukiwani przez policję w Gdańsku. Kobieta zaginęła wraz z dzieckiem ponad tydzień temu.

Marzena Denysiuk i jej syn Igor są poszukiwani przez policję. Zaginięcie matki i dziecka zgłoszono w czwartkową noc funkcjonariuszom z komisariatu na Przymorzu w Gdańsku. 

Kobieta wraz z dzieckiem ostatni raz była widziana 7 lipca, gdy wychodziła z mieszkania rodziców przy ul. Chłopskiej w Gdańsku. Magdalena Ciska, rzeczniczka prasowa policji w Gdańsku, powiedziała Faktowi, że Marzena Denysiuk i jej syn mieli od rodziców wrócić do swojego domu. Dlaczego tam nie dotarli - nie wiadomo. Do tej chwili nie ma z nimi kontaktu.

Zobacz także

Marzena Denysiuk i jej syn Igor zaginęli

Policja opublikowała zdjęcia i rysopisy zaginionych. Marzena Denysiuk ma 160 cm wzrostu, jest szczupła, ma ciemne oczy i rude włosy sięgające ramion. Ubrana była najprawdopodobniej w jasny płaszcz do kolan, ciemne spodnie, sportowe buty. Miała czarną torbę na ramię.

Syn 45-latki ma około 120 cm wzrostu, jest szczupły. Ma jasne włosy w rudym odcieniu, ścięte na jeża. Może być ubrany w ciemne spodnie dresowe, sportowe buty, ciemną bluzę bez kaptura z jasnym napisem na lewym ramieniu wzdłuż rękawa i dużym nadrukiem z przodu, “przypominającym głowę jakieś postaci”. 

Wszyscy, którzy rozpoznają osoby zdjęcia, mają informacje na temat zaginionych, w szczególności o miejscu ich pobytu, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu V Policji w Gdańsku przy ul. Obrońców Wybrzeża 19, tel: 47 741 12 22 lub pod numerem alarmowym 112.

RadioZET.pl/Fakt.pl

C