Marzena Paczuska zostaje w TVP. Ma nową funkcję

Redakcja
08.09.2017 08:47
Marzena Paczuska zostaje w TVP. Ma nową funkcję
fot. Sławomir Kamiński/Agencja Gazeta

Marzena Paczuska nie jest już twarzą "Wiadomości", ale zostaje w TVP. Telewizja publiczna poinformowała o jej nowej funkcji.

Marzena Paczuska będzie od teraz doradczynią ds. informacji i publicystyki prezesa TVP Jacka Kurskiego. Informację podała telewizja publiczna. 

W opublikowanym oświadczeniu Telewizja Polska poinformowała, że pierwszym projektem, którym zajmie się Paczuska to anglojęzyczny kanał informacyjny. Była szefowa "Wiadomości" ma za zadanie monitorować go i rozwijać. 

W czasie wakacji Paczuska została wysłana na przymusowy urlop. W połowie sierpnia na stanowisku szefa "Wiadomości" zastąpił ją Jarosław Olechowski.Marzena Paczuska podczas wypoczynku opublikowała zdjęcie przedstawiające krajobraz z folderu reklamowego. Szybko wychwycili to internauci i mieli używanie. Zaczęli publikować memy i satyryczne obrazki z podpisem #WakacjezMarzena. 

Zobacz także

Rada Mediów Narodowych uznała sposób odwołania Paczuskiej za niedobry i "wizerunkowo bardzo niekorzystny". Wydawało się, że to koniec jej przygody z telewizją publiczną. Teraz jednak została doradczynią prezesa Kurskiego. 

W komunikacie zawierającym informacje o nowym stanowisku byłej szefowej "Wiadomości" zaznaczono, że "zarząd TVP wyraża zadowolenie z kontynuacji współpracy z redaktor Marzeną Paczuską". 

Rodzina Magdaleny Żuk: Ziobro na jej śmierci zdobywał głosy wyborców. Mają rację? Wypowiedz się z Mam Zdanie. 

RadioZET.pl/KM