Zamknij

Tajemnicze zaginięcie 26-latka. Miał jechać do pracy w Niemczech

02.07.2019 14:35
Tajemnicze zaginięcie 26-latka. Miał jechać do pracy w Niemczech
fot. Lubelska Policja

Mateusz Jakubczak zaginął. Mężczyzna 10 czerwca wyszedł z domu z zamiarem udania się do pracy w Niemczech, gdzie nie dotarł. Do chwili obecnej nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. 

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Mateusz Jakubczak ma 26 lat i jest mieszkańcem gminy Serniki w powiecie lubartowskim. 10 czerwca wyszedł z domu z kolegą z zamiarem udania się do Niemiec, gdzie miał podjąć pracę zarobkową. Do chwili obecnej nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna przebywa na terenie Lublina, mieszkając w namiocie. Po raz ostatni widziany był na ul. Lubartowskiej w dniu 24 czerwca.

68-150149
fot. Policja

Zaginął Mateusz Jakubczak. Rysopis: 

Wzrost 180 cm, sylwetka szczupła, oczy koloru niebieskiego, włosy ciemnobrązowe, krótkie, uszy odstające, uzębienie pełne. Brak informacji co do ubioru zaginionego.

Osoby mające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Lubartowie ul. Lubelska 57 A, 21-100 Lubartów, tel. (81) 852 62 90 lub numerem alarmowym 112.

Zobacz także

RadioZET.pl/Policja