Zamknij

Zbiórka przyniosła efekty! Mateusz Kijowski zostaje w kraju. Zebrano... pokaźną kwotę [WIDEO]

Redakcja
17.12.2017 10:38
Zbiórka przyniosła efekty! Mateusz Kijowski zostaje w kraju. Zebrano... pokaźną kwotę [WIDEO]
fot. screen/YouTube

Udało się! Najbardziej absurdalna zbiórka w dziejach polskiego internetu przyniosła efekty. Mateusz Kijowski i Elżbieta Pawłowicz w krótkim nagraniu wideo podziękowali internautom za wpłacone darowizny. Informują, że łącznie uzbierano już prawie... 32 tysiące złotych. 

Zagłosuj

Czy Mateusz Kijowski powinien przyjąć pieniądze ze zbiórki?

Liczba głosów:

Elżbieta Pawłowicz - prywatnie siostra znanej posłanki Prawa i Sprawiedliwości, na portalu zrzutka.pl, gdzie zbiera się środki głównie dla chorych i potrzebujących, zorganizował zrzutkę na rzecz Mateusza Kijowskiego. Akcje oznaczono hasłem „Stypendium Wolności – Mateusz, zostań w Polsce!”.

''Mateusz Kijowski pomógł nam się zorganizować do walki o praworządność w Polsce. Na jego zawołanie wyszliśmy na ulice, organizowaliśmy się w całej Polsce i nie tylko tutaj. Zaczęliśmy się uczyć, więcej rozumieć, widzieć dalej i reagować mądrzej. Mateusz zawsze był z nami'' - napisano zachęcając do wpłat dla byłego szefa KOD.

foto

Zobacz także

Okazuje się, że akcja wsparcia byłego skompromitowanego lidera KOD cieszy się dużą popularnością - na jego rzecz udało się zebrać blisko 32 tysiące złotych. Kijowski wraz z Pawłowicz podziękowali za wyjątkową hojność w filmie zamieszczonym na kanale YouTube.

- Bardzo wam wszystkich dziękuję. Moja rodzina odczuła już bardzo dużą ulgę. Będziemy mogli spokojnie, bez stresów bytowych przeżyć święta - powiedział Kijowski. Pod filmem wyłączono możliwość dodawania komentarzy. Ciekawe dlaczego...? 

RadioZET.pl/DG