Zamknij

TOTALNA wpadka Mateusza Kijowskiego. Przyłapano go na zakupach w... [FOTO]

Redakcja
03.12.2017 13:34
TOTALNA wpadka Mateusza Kijowskiego. Przyłapano go na zakupach w... [FOTO]
fot. Franciszek Mazur / Agencja Gazeta

Skompromitowany były lider KOD Mateusz Kijowski nie zamierza opuszczać pierwszych stron gazet i serwisów internetowych. Człowiek, który od przeszło tygodnia publicznie żalił się, że nie stać go na jedzenie i bilety komunikacji miejskiej, wybrał się na zakupy do sklepu... z markowymi ubraniami. Czyżby zbiórka pieniędzy przyniosła efekty?  

Zagłosuj

Czy Mateusz Kijowski powinien przyjąć pieniądze ze zbiórki?

Liczba głosów:

Sobotnie popołudnie, godzina 15, warszawskie centrum handlowe Blue City, a w nim wędrujący po sklepie TK Maxx Mateusz Kijowski. W mediach społecznościowych opublikowano zdjęcie "shoppingu" byłego lidera KOD, który zarzekał się, że nie stać go na potrzeby takie jak jedzenie.

''To co, zbiórka się już zakończyła?'' - pyta ironicznie Michał Rachoń, dziennikarz TVP Info. 

Zobacz także

Kilka dni temu na portalu zrzutka.pl, gdzie zbiera się środki głównie dla chorych i potrzebujących, zorganizowano zbiórkę pieniędzy pod hasłem „Stypendium Wolności – Mateusz, zostań w Polsce!”. Jej inicjatorką jest siostra posłanki PiS Krystyny Pawłowicz, Elżbieta.

Bezrobotny 48-latek na swoim blogu potwierdził, że przyjmie pokaźną sumę gotówki ze zbiórki. Były lider KOD wyliczył także, ile potrzebuje pieniędzy każdego miesiąca. To kwota 8437 złotych brutto.

RadioZET.pl/DG