Zamknij

Nie żyje 35-letni prokurator. Zmarł nagle, osierocił dwoje dzieci

10.12.2021 17:49

Nie żyje prokurator Mateusz Krzyżanowski z Grójeckiej Prokuratury Rejonowej. 35-latek zmarł nagle z przyczyn zdrowotnych. Osierocił dwoje dzieci.

Mateusz Krzyżanowski nie żyje
fot. Zrzutka

Mateusz Krzyżanowski nie żyje. 35-letni prokurator z Grójeckiej Prokuratury Rejonowej zmarł nagle z przyczyn zdrowotnych. - Choroba pojawiła się u niego znikąd, krótko chorował i odszedł - powiedziała prokurator Agnieszka Borkowska, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Radomiu.

35-latek zmarł 1 grudnia, a 6 grudnia odbył się jego pogrzeb. - Dla nas wszystkich, pracowników prokuratury było to przede wszystkim bardzo duże zaskoczenie. Przyjęliśmy tę wiadomość z dużym smutkiem i wielkim żalem. Mateusz to był bardzo pozytywny człowiek, niesamowicie ceniony prokurator. Cieszył się niezwykłą sympatią wśród kolegów, współpracowników - powiedziała Borkowska w rozmowie z echodnia.eu.

6 grudnia w ogromnym bólu żegnała go najbliższa rodzina - żona Martyna, mama i brat, przyjaciele, koledzy z pracy, studiów oraz znajomi. Prokurator osierocił dwóch synów: Ksawerego i Oskara.

W internecie ruszyła zbiórka dla rodziny zmarłego. "Nasz przyjaciel bardzo kochał ludzi, pokażmy jego rodzinie, że my też o nim pamiętamy" - napisano na stronie zbiórki.

RadioZET.pl/ echodnia.eu/ se.pl