Zamknij

Opublikowano pierwsze zdjęcie premiera Morawieckiego z siostrą [ZDJĘCIE]

Redakcja
08.09.2018 16:45
Mateusz Morawiecki
fot. PAP

Premier Mateusz Morawiecki sfotografował się ze swoją siostrą Anną, która postanowiła wystartować w wyborach samorządowych. Wcześniej prezes Rady Ministrów wystąpił w konwencji PiS we Wrocławiu.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Premier Mateusz Morawiecki wystąpił w czasie konwencji Prawa i Sprawiedliwości we Wrocławiu. Szef rządu przekonywał, że 8-letnia koalicja PO-PSL była „gabinetem cieni”.

– Nie wiem, po co oni teraz powołali tzw. "gabinet cieni". Przecież przez osiem lat tworzyli tak naprawdę "gabinet cieni". Ale serio, czy ktoś mi potrafi wymienić jakieś nazwisko z tego ich "gabinetu cieni"? To pozorowane działania. To są właśnie rządy PO i PSL – mówił Morawiecki.

– Dzisiaj na tym swoim slajdzie, chociaż to ja jestem mistrzem Powerpointa, podczepiają się pod nasze sukcesy, dzisiaj na tym swoim slajdzie wymienili listę grzechów. Tego, czego nie zrobili przez osiem lat – zadrwił z programu samorządowego PO, jednocześnie żartując z siebie.

Tuż po wystąpieniu, premier sfotografował się ze swoją siostrą, która weźmie udział w wyborach samorządowych i powalczy o urząd burmistrza Obornik Śląskich.

RadioZET.pl/wp.pl, Twitter/MW