Zamknij

Politycy PiS ruszają w Polskę. Morawiecki zastąpi chorego Kaczyńskiego

Redakcja
05.05.2018 08:40
Jarosław Kaczyński
fot. Pawel Wisniewski/East News

W sobotę i niedzielę w całej Polsce zaplanowane są kolejne spotkania z udziałem polityków PiS. Z wyborcami spotka się m.in. premier Mateusz Morawiecki, który zastąpi przechodzącego badania Jarosława Kaczyńskiego. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Premier Morawiecki spotka się w sobotę o godz. 15 z mieszkańcami Garwolina (woj. mazowieckie). Według wcześniejszych zapowiedzi w dyskusji z wyborcami miał wziąć udział prezes Prawa i Sprawiedliwości, jednak - jak poinformowała w piątek rzeczniczka PiS Beata Mazurek - Jarosław Kaczyński przechodzi w sobotę badania.

"Jutro z mieszkańcami Garwolina spotka się Premier Morawiecki. Prezes Jarosław Kaczyński przechodzi badania, które uniemożliwiają mu przyjazd na zapowiedziane spotkanie" - napisała Mazurek w piątek wieczorem na Twitterze.

Zobacz także

Spotkania to część zapowiedzianego przez prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego podczas kwietniowej konwencji Zjednoczonej Prawicy objazdu po kraju najważniejszych polityków obozu rządzącego. - My dzisiaj coś zaczynamy - zaczynamy wielką drogę po Polsce i jednocześnie zaczynamy wielką rozmowę z Polakami - mówił wówczas w Warszawie lider PiS.

RadioZET.pl/PAP/DG