Policja szuka dwóch 14-latek. Od wtorku nie ma z nimi kontaktu [FOTO]

Redakcja
03.01.2018 08:58
Zaginione
fot. Policja Mazowiecka

Siedlecka policja poszukuje dwóch 14-latek, które zaginęły we wtorek rano. Dziewczyny nadal nie nawiązały kontaktu ze swoimi bliskimi.

Jak informuje mazowiecka policja na swojej stronie internetowej, Wiktoria Skłodowska i Angelika Krasnodębska, obydwie w wieku 14 lat i zamieszkałe w Trzemuszce (woj. mazowieckie), ostatni raz widziane były we wtorek ok. godz. 10:45 na dworcu PKP w Siedlcach. Aż do tego momentu żadna z nich nie wróciła do domu ani nie skontaktowała się z rodziną.

Poniżej rysopisy obydwu zaginionych oraz dane kontaktowe, na które można się zgłaszać w przypadku posiadania przydatnych informacji w sprawie (źródło: Policja Mazowiecka):

"Wiktoria Skłodowska: wzrost ok. 165 cm, szczupłej budowy ciała, długie włosy koloru ciemny blond, uczesana w dwa kucyki, oczy niebieskie, twarz owalna, bez znaków szczególnych. Ubrana w kurtkę koloru ciemnozielonego z kapturem obszytym futrem, jasnoniebieskie spodnie jeansowe, buty typu trzewiki w kolorze jasnozielonym, bluzę dresową z kapturem w kolorze ciemnoszarym.

Wiktoria Skłodowska

Angelika Krasnodębska: wzrost ok. 175 cm, szczupłej budowy ciała, włosy długości za uszy koloru czerwonego (mahoniowego), farbowane, oczy jasne, twarz owalna. Ubrana w krótką kurtkę koloru zielonego, czapkę koloru zielonego, spodnie jeansowe koloru niebieskiego, buty na koturnie koloru biało-bordowego, chustkę w barwach moro, bluzę dresową z kapturem w tzw. panterkę.

Angelika Krasnodębska

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionych proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym siedleckiej komendy pod nr tel. 25 643 23 60 lub 997."

RadioZET.pl/Policja Mazowiecka/MP