Rzucił się z nożem na kolegę, bo...zobaczył w nim demona. Chciał chronić jego dziewczynę

Redakcja
16.08.2018 15:12
Nóż
fot. Shutterstock

Twierdził, że jest aniołem, a chłopak jego koleżanki demonem, prze którym musi ją chronić. Policja z Pruszkowa poszukuje 19-latka, który zaatakował noże swojego znajomego.

O sprawie informuje "Super Express". Wydarzenia rozegrały się w jednej z pruszkowskich kamienic, w mieszkaniu 16-letiej Natalii. Był tam również jej chłopak Damian oraz kilkoro znajomych. 

Wyjął nóż i zaczął krzyczeć

W pewnym momencie do drzwi zapukał 19-letni Krystian, przyjaciel Damiana, który tego dnia nie był jednak zaproszony na imprezę. Świadkowie twierdzą, że od początku swojej obecności w mieszkaniu, zachowywał się dziwnie.

Zobacz także

- Nagle wyjął nóż i rzucił się na Damiana. Zadawał mu ciosy na oślep. Krzyczał, że jest aniołem, który musi zabić demona. Że dzięki temu ochroni Natalię – relacjonował w rozmowie z  „SE” kolega zaatakowanego. Gdy próbowali go powstrzymać, ten uciekł przez okno, zastawiając swoją ofiarę we krwi.

Policja szuka napastnika

- Cztery godziny wcześniej widział się z Natalią i Damianem. Włączył im piosenkę „Anioły i Demony”. Pytał czy rozumieją przesłanie. Kiedy zadawał ciosy nożem, krzyczał, że jest tym aniołem i zabije jeszcze dwie inne osoby – dodał rozmówca gazety.

Zobacz także

Policjanci przybyli ja miejsce zdarzenia przebadali alkomatem wszystkich jego uczestników - wszyscy byli trzeźwi. Poszkodowany natomiast trafił do szpitala. Jego stan określany jest jako ciężki, ale stabilny.

RadioZET.pl/se.pl/MP