Zamknij

Dwa ciała znaleziono w mieszkaniu w Wołominie

Redakcja
08.11.2018 18:56
Mazowieckie. Dwa ciała znaleziono w mieszkaniu w Wołominie
fot. Dziewul/Shutterstock (ilustracyjne)

Tragedia w Wołominie (woj. mazowieckie). Na terenie jeden z posesji znaleziono zwłoki dwóch osób. Śledczy ustalili, że od kilku dni znajdowały się w stanie rozkładu. Została zlecona sekcja zwłok.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku 

Jak podały Wiadomości Powiatu Wołomińskiego, makabrycznego znaleziska dokonano w środę popołudniu. W mieszkaniu przy ul. Kościelnej w Wołominie znaleziono zwłoki 21-letniego mężczyzny i 37-letniej kobiety.

Informację potwierdzili policjanci z Wołomina oraz Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga.

Zobacz także

Według lokalnego portalu od kilku dni właściciel mieszkania nie miał kontaktu z parą, która wynajmowała od niego lokum. Dlatego postanowił razem ze ślusarzem dokonać przymusowego wejścia.

Zdaniem śledczych stan zwłok wskazuje, że leżały w mieszkaniu od kilku dni. Według nieoficjalnych informacji w lokum znaleziono list zostawiony przez parę, co może wskazywać na samobójstwo. 

Zobacz także

Na miejscu zdarzenia policjanci oraz prokuratorzy wykonali oględziny oraz zlecili wykonanie sekcji zwłok 21-latka i 37-latki. Według informacji z lokalnych mediów mieszkanie, gdzie znaleziono martwą parę, należy do wiceburmistrz Wołomina Edyty Zbieć, która 4 listopada tego roku wybory na burmistrza Kobyłki.

Marcin Saduś, rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga, nie potwierdził, ale i nie zaprzeczył tym rewelacji.

Zobacz także

RadioZET.pl/Wiadomości Powiatu Wołomińskiego/PTD