Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Spowodował wypadek i odjechał z dwojgiem dzieci. Zatrzymano sprawcę

12.10.2018 16:24
xxx wiadomosci

Kierowcy seata, który w podwarszawskich Łazach uderzył w skodę, a następnie odjechał z jadącymi nią dziećmi, został zatrzymany. Jak się okazało, to ojciec dzieci. Razem z nim zatrzymano jeszcze jedną osobę. Ze wstępnych informacji przekazanych przez policję wynika, że dzieci czują się dobrze.

Spowodował wypadek i odjechał z dwojgiem dzieci. Zatrzymano sprawcę fot. policja.pl

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Komenda Stołeczna Policji poinformowała, że do zatrzymania doszło w powiecie grójeckim. Razem z ojcem dzieci zatrzymano także mężczyznę, który miał mu pomagać. Policjanci szukają jeszcze jednej osoby.

- Dzieci znajdują się obecnie pod opieką policjantów. Na miejsce wezwano pogotowie z uwagi na fakt, że brały one udział w zdarzeniu. Ich stan wstępnie możemy określić jako dobry, ale niezbędne jest przeprowadzenie badań lekarskich, które wykluczą jakiekolwiek urazy – powiedział rzecznik KSP kom. Sylwester Marczak.

Śledczy z Piaseczna zadecydują, jakie zarzuty usłyszą mężczyźni.

Ojciec porwał dwójkę dzieci 

W piątek policja poinformowała o poszukiwaniach kierowcy seata, który w podwarszawskich Łazach uderzył w skodę, a następnie odjechał z jadącymi nią dziećmi. Jak ustaliliśmy, kierowca seata to ojciec dzieci, skodą kierowała matka. Kobieta trafiła do szpitala.

- Wiemy, że doszło do zderzenia bocznego. Kierujący seatem uderzył w skodę. W momencie zderzenia w skodzie znajdowała się kierująca oraz dwoje dzieci. Do szpitala zabrana została kierująca, a dzieci odjechały z mężczyzną, który uderzył w pojazd – informował kom. Sylwester Marczak.

RadioZET.pl/PAP/DG 

Oceń