Zamknij

Spowodował wypadek i odjechał z dwojgiem dzieci. Zatrzymano sprawcę

Redakcja
12.10.2018 16:24
Spowodował wypadek i odjechał z dwojgiem dzieci. Zatrzymano sprawcę
fot. policja.pl

Kierowcy seata, który w podwarszawskich Łazach uderzył w skodę, a następnie odjechał z jadącymi nią dziećmi, został zatrzymany. Jak się okazało, to ojciec dzieci. Razem z nim zatrzymano jeszcze jedną osobę. Ze wstępnych informacji przekazanych przez policję wynika, że dzieci czują się dobrze.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Komenda Stołeczna Policji poinformowała, że do zatrzymania doszło w powiecie grójeckim. Razem z ojcem dzieci zatrzymano także mężczyznę, który miał mu pomagać. Policjanci szukają jeszcze jednej osoby.

- Dzieci znajdują się obecnie pod opieką policjantów. Na miejsce wezwano pogotowie z uwagi na fakt, że brały one udział w zdarzeniu. Ich stan wstępnie możemy określić jako dobry, ale niezbędne jest przeprowadzenie badań lekarskich, które wykluczą jakiekolwiek urazy – powiedział rzecznik KSP kom. Sylwester Marczak.

Śledczy z Piaseczna zadecydują, jakie zarzuty usłyszą mężczyźni.

Ojciec porwał dwójkę dzieci 

W piątek policja poinformowała o poszukiwaniach kierowcy seata, który w podwarszawskich Łazach uderzył w skodę, a następnie odjechał z jadącymi nią dziećmi. Jak ustaliliśmy, kierowca seata to ojciec dzieci, skodą kierowała matka. Kobieta trafiła do szpitala.

Zobacz także

- Wiemy, że doszło do zderzenia bocznego. Kierujący seatem uderzył w skodę. W momencie zderzenia w skodzie znajdowała się kierująca oraz dwoje dzieci. Do szpitala zabrana została kierująca, a dzieci odjechały z mężczyzną, który uderzył w pojazd – informował kom. Sylwester Marczak.

RadioZET.pl/PAP/DG