Zamknij

Tragiczny finał poszukiwań 37-latka. Jego ciało znaleziono na polu

15.09.2021 22:27
zwłoki mężczyzny na polu
fot. MAREK MALISZEWSKI/REPORTER (zdj. ilustracyjne)

Zwłoki mężczyzny znaleziono w miejscowości Psary na polu przy drodze. Po identyfikacji okazało się, że należą one do 37-letniego mieszkańca pobliskiego Drobina. Jego zaginięcie zgłosiła rano rodzina.

Zwłoki mężczyzny w Psarach (woj. mazowieckie) zostały znalezione na polu przy drodze krajowej nr 60. Według Komendy Miejskiej Policji w Płocku zgłoszenie o odkryciu ciała wpłynęło tam w środę około południa.

Psary. Na polu znaleziono ciało mężczyzny. To zaginiony 37-latek

- Wezwany na miejsce lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon mężczyzny. Po identyfikacji zwłok okazało się, że jest to 37-letni mieszkaniec Drobina, którego zaginięcie rodzina zgłosiła dziś rano - przekazała Polskiej Agencji Prasowej w środę wieczorem płocka policja.

Jak podano w informacji, "na miejscu prowadzone były czynności z udziałem prokuratora, a ciało zabezpieczono w prosektorium". Okoliczności i przyczyny śmierci mężczyzny są wyjaśniane pod nadzorem prokuratury - podała policja.

Psary to miejscowość położona ok. 5 km na południe od Drobina przy drodze krajowej nr 60 łączącej Płock i Ciechanów.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP