Zamknij

Wypadek na S7. Zderzenie busa z ciężarówką. Nie żyje jedna osoba

28.09.2020 08:08
Wypadek
fot. PAP

Samochód ciężarowy zderzył się z busem na odcinku S7 łączącym Białobrzegi i Grójec (woj. mazowieckie). W wyniku wypadku zginęła jedna osoba, a druga trafiła do szpitala. 

Jak informuje TVN Warszawa, do zdarzenia doszło w poniedziałek ok. godz. 4:40 w miejscowości Promna między Białobrzegami i Grójcem (woj. mazowieckie). Ucierpiały w nim dwie osoby - jedna z nich niestety nie przeżyła. 

- Na pasie w kierunku Warszawy doszło do zderzenia dwóch pojazdów: busa marki Iveco i samochodu ciężarowego marki Scania. Bus wbił się w naczepę pojazdu ciężarowego. Śmierć na miejscu poniósł pasażer busa, a 29-letni kierowca został w stanie ciężkim przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Warszawie - przekazała w rozmowie ze stacją oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach Ewa Kozyra.

Na miejscu już pracują służby, powstały też utrudnienia, które potrwają do odwołania. Zablokowana jest również jezdnia.  - Ze względu na duże natężenie ruchu, jakie zazwyczaj obserwujemy w poniedziałek rano, ruch odbywa się płynnie, ale powoli drogami lokalnymi - zaznacza w rozmowie z TVN Warszawa Kozyra.

RadioZET.pl/TVN Warszawa