Zamknij

Zaginął 55-letni Roman z Ukrainy. Policja prosi o pomoc

27.09.2020 18:55
Zaginiony
fot. KMP Płock

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku prowadzą poszukiwania za zaginionym 55-letnim Romanem Lishchynskyim, obywatelem Ukrainy. Policja udostępniała zdjęcie oraz informacje na temat mężczyzny, prosząc o pomoc w poszukiwaniach. 

Płoccy policjanci poszukują 55–letniego obywatela Ukrainy, Romana Lishchynsky'ego4 września bieżącego roku mężczyzna opuścił miejsce pracy w miejscowości Wyszogród (woj. mazowiecki, pow. płocki) i do chwili obecnej nie powrócił.

W dniu zaginięcia, Lishchynsky ubrany był w koszulę z długim rękawem  koloru granatowego, czarną kurtkę, spodnie jeansy koloru niebieskiego, czarne półbuty.

Zaginiony
fot. KMP Płock

Wedle rysopisu, opublikowanego na stronie płockiej policji, ma on ok. 160 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała, ma włosy siwe i czesane na bok, oczy ciemne oraz siwiejące wąsy. Ze znaków szczególnym ma też tatuaż w formie napisu na lewym przedramieniu. 

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

Ktokolwiek widział zaginionego lub zna miejsce jego pobytu, proszony jest o  kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku, tel. 47 70 516 00 ; 47 70 516 01 i pod numerem alarmowym 112.

RadioZET.pl/KMP Płock