Zamknij

Napad z "bronią" na stację benzynową. Policja szuka sprawcy

Redakcja
25.04.2019 10:54
Napad
fot. You Tube screen

Policja szuka sprawcy napadu na stację benzynową w podwarszawskich Markach. Mężczyzna miał - wedle materiałów z monitoringu - posłużyć się przedmiotem przypominającym broń (najpewniej jej atrapą albo zabawkową wersją). 

Rozbój miał miejsce 17 kwietnia bieżącego roku ok. godz. 21:38 na stacji paliw LOTOS w Markach przy ul. Fabrycznej. Sprawca ma - wedle rysopisu - 23 lat, wzrostu ok. 170 cm, szczupłą budowę ciała, ciemną oprawę oczu, ubrany był w koszulkę z długim rękawem koloru ciemnego, spodnie czarne, buty sportowe z zieloną podeszwą, na głowie miał kominiarkę z gładkiego materiału i chustkę czarnego koloru typu "arafatka".

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

Na poniższym nagraniu widać, jak mężczyzna podbiega z torbą do lady, wyciąga "pistolet" i terroryzuje nim ekspedientkę, zmuszając ją do włożenia do pieniędzy do torby, z którą następnie ucieka:

Wszystkie osoby mogące posiadać informację na temat mężczyzny ze zdjęć proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Markach ul. Sportowej 5 tel. 22 781 20 23, 22 60 47 761, lub z Komendą Powiatową Policji w Wołominie tel. 22 776 20 21, lub z najbliższą jednostką Policji, informacje można również przekazać za pośrednictwem adresu: komendant.kp-marki@ksp.policja.gov.pl.

RadioZET.pl/KPP Wołomin/YouTube