Zamknij

Mężczyzna molestował małe dziecko? Nieoficjalnie: policję zawiadomiła matka

21.10.2019 20:22
Mężczyzna molestował małe dziecko? Nieoficjalnie: policję zawiadomiła matka
fot. Lukasz Piecyk/REPORTER

Jak poinformował w poniedziałek „Dziennik Bałtycki”, 54-letni mieszkaniec powiatu sztumskiego jest podejrzany o molestowanie seksualne 3-letniego dziecka. Sprawa badana jest przez policję pod nadzorem prokuratury. Mężczyzna został zatrzymany.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Według informacji przekazanych dziennikowi przez prokurator Grażynę Wawryniuk z gdańskiej Prokuratury Okręgowej, zawiadomienie wpłynęło na policję w poniedziałek. 54-letni mężczyzna miał dopuścić się "innej czynności seksualnej" na małym dziecku. Jak wynika z informacji lokalnych mediów, chodzi o 3-letnie dziecko.

Zobacz także

Policję zawiadomiła matka dziecka

Policja przyjechała na miejsce wezwania i zatrzymała podejrzanego. Jak przekazali funkcjonariusze, na razie nie udzielają szerszych informacji na temat dochodzenia. Zostaną one najprawdopodobniej podane do wiadomości publicznej we wtorek.

Zobacz także

Jak z kolei nieoficjalnie udało się ustalić dziennikarzom "Dziennika Bałtyckiego", na sztumską Komendę Powiatową Policji wpłynęło zawiadomienie od samej matki 3-letniego dziecka. Do molestowania miało dojść na terenie gminy Stary Targ – czytamy  w DB.

Zobacz także

Nie wiadomo, czy zatrzymany 54-latek jest osobą spokrewnioną z dzieckiem.

 

RadioZET.pl/Dziennik Bałtycki