Zamknij

Mężczyzna molestował małe dziecko? Nieoficjalnie: policję zawiadomiła matka

21.10.2019 20:22

Jak poinformował w poniedziałek „Dziennik Bałtycki”, 54-letni mieszkaniec powiatu sztumskiego jest podejrzany o molestowanie seksualne 3-letniego dziecka. Sprawa badana jest przez policję pod nadzorem prokuratury. Mężczyzna został zatrzymany.

Mężczyzna molestował małe dziecko? Nieoficjalnie: policję zawiadomiła matka
fot. Lukasz Piecyk/REPORTER

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Według informacji przekazanych dziennikowi przez prokurator Grażynę Wawryniuk z gdańskiej Prokuratury Okręgowej, zawiadomienie wpłynęło na policję w poniedziałek. 54-letni mężczyzna miał dopuścić się "innej czynności seksualnej" na małym dziecku. Jak wynika z informacji lokalnych mediów, chodzi o 3-letnie dziecko.

Zobacz także

Policję zawiadomiła matka dziecka

Policja przyjechała na miejsce wezwania i zatrzymała podejrzanego. Jak przekazali funkcjonariusze, na razie nie udzielają szerszych informacji na temat dochodzenia. Zostaną one najprawdopodobniej podane do wiadomości publicznej we wtorek.

Zobacz także

Jak z kolei nieoficjalnie udało się ustalić dziennikarzom "Dziennika Bałtyckiego", na sztumską Komendę Powiatową Policji wpłynęło zawiadomienie od samej matki 3-letniego dziecka. Do molestowania miało dojść na terenie gminy Stary Targ – czytamy  w DB.

Zobacz także

Nie wiadomo, czy zatrzymany 54-latek jest osobą spokrewnioną z dzieckiem.

 

RadioZET.pl/Dziennik Bałtycki