Horror w warszawskim mieszkaniu. Podczas kolacji wbił partnerce nóż w plecy

Redakcja
07.02.2019 15:37
Horror w warszawskim mieszkaniu. Podczas kolacji wbił partnerce nóż w plecy
fot. BortN66/shutterstock

35-letni Jarosław M. trafił do aresztu zaraz po tym, jak w trakcie wieczornej kolacji dźgnął nożem swoją partnerką we własnym mieszkaniu. Mężczyzna był nietrzeźwy i zachowywał się w sposób niezwykle agresywny w trakcie zatrzymania.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Do tragicznych wydarzeń doszło we wtorek wieczorem. Para zaprosiła na kolację swojego przyjaciela. Jak podaje portal o2.pl, powołując się na ustalenia policjantów, na samym początku nic nie wskazywało na to, że rozpęta się koszmar. Podejrzany o dźgnięcie partnerki 35-letni Jarosław M. usiadł do stołu, będąc już pod wpływem alkoholu.

Poszedł do kuchni, wrócił z nożem i wbił go kobiecie w plecy

Podczas posiłku miał wypić jeszcze więcej. W pewnym momencie wstał i udał się do kuchni, skąd wrócił z nożem w ręce. Wbił go w plecy kobiety, która pod wpływem ciosu padła na podłogę.

Zobacz także

Mężczyzna zawiadomił policję z telefonu znajomego, który odwiedził parę, i uciekł z mieszkania. Funkcjonariusze dorwali go na pobliskim przystanku autobusowym. W tym samym czasie, gdy grupa policjantów dokonała schwytania 35-latka, kilku udzielało pomocy rannej w wilanowskim mieszkaniu. Kobieta została przewieziona do szpitala. Trafiła tam z poważną raną kłutą w okolicy łopatki.

Zobacz także

Twierdził, że niczego nie pamięta

Według doniesień portalu tvnwarszawa.pl 35-latek w momencie zatrzymania zachowywał się niebezpiecznie i bardzo agresywnie. Miał około 3 promili alkoholu w organizmie. Kiedy już wytrzeźwiał w policyjnym areszcie, stwierdził, że nie pamięta wydarzeń z poprzedniego wieczora.

Zobacz także

Jarosław M. zostanie w areszcie trzy miesiące. Usłyszał już zarzut. Dotyczy on narażenia partnerki na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu – podaje portal. Karą za to przestępstwo może być pozbawienie wolności do 3 lat.

RadioZET/o2.pl/tvnwarszawa.pl/wawalove.pl/JZ