Zamknij

Zaginął lekarz z Pomorza. Rodzina nie ma z nim kontaktu. Śledczy publikują ważny apel

27.10.2021 17:11
Michał Kąkol
fot. KMP Sopot

Od 10 dni trwają poszukiwania Michała Kąkola. 46-letni lekarz z Pomorza zaginął 16 października, a od tego czasu nie wrócił do domu ani nie kontaktował się z bliskimi. Prokuratura opublikowała apel o udostępnienie nagrań z monitoringu przez właścicieli budynków i posesji znajdujących się w okolicy, w której mężczyzna był widziany po raz ostatni. 

Michał Kąkol, lekarz-onkolog zatrudniony w jednym z pomorskich szpitali, zaginął 16 października. Ostatni raz był widziany przez rodzinę około godz. 22 na ul. Łokietka w Sopocie.  Do chwili obecnej 46-latek nie wrócił do domu ani nie skontaktował się z najbliższymi.

Michał Kąkol zaginął. Śledczy publikują apel ws. lekarza z Pomorza

Mężczyzna jest szczupłej budowy ciała, ma ok. 180 cm wzrostu, oczy koloru zielonego i krótkie blond włosy z widoczną łysiną. W dniu zaginięcia ubrany był w długi ciemny płaszcz, sweter w serek w kolorze rdzy, t-shirt koloru szarego z emblematem roweru na wysokości klatki piersiowej, granatowe spodnie dresowe i buty trekkingowe w kolorze khaki.

Michał Kąkol
fot. KMP Sopot

Śledczy opublikowali w tej sprawie ważny apel. "Prokuratura i Policja zwraca się do właścicieli budynków oraz posesji usytuowanych od ul. Łokietka w Sopocie do linii brzegowej Zatoki Gdańskiej, dysponujących zapisami monitoringów od godz. 22 w dniu 16 października 2021 r., o przekazywanie ich dla potrzeb prowadzonego śledztwa" - czytamy w komunikacie Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, który cytuje Onet.

W przypadku posiadania informacji, które mogą pomóc w odnalezieniu mężczyzny lub ustaleniu jego miejsca pobytu, można kontaktować się z Komendą Miejską Policji w Sopocie przy ul. Armii Krajowej 112 A - tel. 47 74 26222 (oficer dyżurny), dzwoniąc na numer alarmowy 112 albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/KMP Sopot/Onet.pl