Zamknij

Zaginął ceniony lekarz z Pomorza. Rodzina od kilku dni nie ma z nim kontaktu

18.10.2021 17:34
Michał Kąkol
fot. Policja w Sopocie

Michał Kąkol jest poszukiwany przez policję. Mężczyzna ostatni raz był widziany 16 października około godziny 22 na ulicy Łokietka w Sopocie. 46-latek nie kontaktował się od tego czasu z bliskimi.

Michał Kąkol jest lekarzem w jednym z pomorskich szpitali. 46-latek zaginął 16 października. Policja przekazała, że tego dnia ostatni raz był widziany przez rodzinę około godz. 22 przy ulicy Łokietka w Sopocie. Radio Gdańsk podało, że Kąkol jest cenionym chirurgiem onkologiem z Wojewódzkiego Centrum Onkologii w Gdańsku

Michał Kąkol zaginął. Policja w Sopocie poszukuje lekarza z Pomorza

Policja opublikowała zdjęcie zaginionego i podała jego rysopis. Michał Kąkol jest szczupłej budowy ciała, ma około 180 cm wzrostu, oczy koloru zielonego i krótkie blond włosy z widoczną łysiną. W dniu zaginięcia był ubrany w długi ciemny płaszcz, sweter w serek w kolorze rdzy, szary t-shirt z rowerem na wysokości klatki piersiowej, granatowe spodnie dresowe i budy trekkingowe w kolorze khaki.

Policja poinformowała w komunikacie, że trwają intensywne działania poszukiwawcze. „Sprawdzany jest każdy sygnał i każda informacja” - napisali policjanci.

W przypadku posiadania informacji, które mogą pomóc w odnalezieniu mężczyzny lub ustaleniu jego miejsca pobytu, można kontaktować się z Komendą Miejską Policji w Sopocie przy ul. Armii Krajowej 112 A - tel. 47 74 26222 (oficer dyżurny), dzwoniąc na numer alarmowy 112 albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

RadioZET.pl/Radio Gdańsk