Zamknij

Rachoń na antenie TVP Info... wylewa Tigera i wyrzuca puszkę [WIDEO]

Redakcja
10.08.2017 07:35
Rachoń
fot. You Tube

Po wzbudzającej oburzenie i powszechnie skrytykowanej reklamie z okazji 1 sierpnia, firma Tiger, producent znanego napoju energetycznego, przeprosiła oraz wpłaciła pół miliona złotych na rzecz powstańców warszawskich. Ale nie wszystkim to wystarczyło. Dziennikarz TVP Info na antenie stacji, zapowiadając swój wieczorny program, demonstracyjnie wylał zawartość puszki i wyrzucił ją za siebie.

Zagłosuj

Jak oceniasz gest Michała Rachonia?

Liczba głosów:

Nie milkną echa kontrowersyjnej kampanii reklamowej znanego napoju energetycznego. Tiger Energy Drink umieścił na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym świętuje 1 sierpnia z wyciągniętym środkowym palcem zawiniętym w czerwoną kokardę. Zdjęcie jest okraszone podpisem "Chrzanić to co było, ważne to co będzie":

Zobacz także

Reklama oburzyła sporą część opinii publicznej. Wielu internautów ogłosiło bojkot produktu. Swoje zdanie wyraził także prezenter TVP Info (sam nie stroniący od kontrowersyjnych słów i zachowań) Michał Rachoń. Gospodarz programu "Minęła 20" postanowił... demonstracyjnie wylać zawartość puszki napoju oraz zgnieść ją i wyrzucić za siebie:

Opinie internautów są podzielone - jedno chwalą Rachonia za ostrą i słuszną krytykę, inni twierdzą, że to tylko "show" i brak dziennikarskiego obiektywizmu.

Firma zdążyła w międzyczasie wycofać problematyczną reklamę oraz zadeklarować wpłatę 500 tysięcy złotych na konto Światowego Związku Żołnierzy AK.

Zobacz także

RadioZET.pl/MP