Michał Rachoń wraca do TVP Info. Dziennikarz pochwalił się na Twitterze

Redakcja
09.02.2019 23:35
Michał Rachoń wraca do TVP Info. Dziennikarz pochwalił się na Twitterze
fot. TVPInfo

Koniec kary zawieszenia dla Michała Rachonia w TVP Info. Dziennikarz poinformował na Twitterze, że wraca na antenę i już niebawem poprowadzi program „Woronicza 17”.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Powrót na antenę Rachoń ogłosił na Twitterze. "A jutro o 9.50 na antenie @tvp_info startuje #Woronicza17. Który temat Waszym zdaniem powinien otwierać program? Głosujemy i Podajemy Dalej” - napisał.

Od poniedziałku, na zmianę z Krzysztofem Ziemcem, Rachoń ponownie będzie gospodarzem "Minęła 20".

Zobacz także

Zawieszenie Michała Rachonia przez kierownictwo TAI miało związek z pokazaniem programie „Minęła 20” karykatury Jerzego Owsiaka i Hanny Gronkiewicz-Waltz przygotowanej przez Barbarę Pielę. 

Zobacz także

W skandalicznym materiale pojawia się kukiełka kojarząca się z prezesem Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Jerzym Owsiakiem. Kukiełka ta nakręcana jest przez postać kojarzącą się z b. prezydent Warszawy Hanną Gronkiewicz-Waltz. W materiale widać, że postać przypominającą byłą prezydent Warszawy pakuje do swojego worka pieniądze zebrane przez marionetkę kojarzącą się z Jerzym Owsiakiem. W scenie tej daje się zauważyć, że na jednym z banknotów dwustuzłotowych pojawia się gwiazda Dawida.

RadioZET.pl/Twitter/BM