Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Michał Rachoń wraca do TVP Info. Dziennikarz pochwalił się na Twitterze

09.02.2019 23:35
xxx wiadomosci

Koniec kary zawieszenia dla Michała Rachonia w TVP Info. Dziennikarz poinformował na Twitterze, że wraca na antenę i już niebawem poprowadzi program „Woronicza 17”.

Michał Rachoń wraca do TVP Info. Dziennikarz pochwalił się na Twitterze fot. TVPInfo

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Powrót na antenę Rachoń ogłosił na Twitterze. "A jutro o 9.50 na antenie @tvp_info startuje #Woronicza17. Który temat Waszym zdaniem powinien otwierać program? Głosujemy i Podajemy Dalej” - napisał.

Od poniedziałku, na zmianę z Krzysztofem Ziemcem, Rachoń ponownie będzie gospodarzem "Minęła 20".

Zawieszenie Michała Rachonia przez kierownictwo TAI miało związek z pokazaniem programie „Minęła 20” karykatury Jerzego Owsiaka i Hanny Gronkiewicz-Waltz przygotowanej przez Barbarę Pielę. 

W skandalicznym materiale pojawia się kukiełka kojarząca się z prezesem Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Jerzym Owsiakiem. Kukiełka ta nakręcana jest przez postać kojarzącą się z b. prezydent Warszawy Hanną Gronkiewicz-Waltz. W materiale widać, że postać przypominającą byłą prezydent Warszawy pakuje do swojego worka pieniądze zebrane przez marionetkę kojarzącą się z Jerzym Owsiakiem. W scenie tej daje się zauważyć, że na jednym z banknotów dwustuzłotowych pojawia się gwiazda Dawida.

RadioZET.pl/Twitter/BM

Oceń