Zamknij

Michał Woś zakażony koronawirusem czuje się gorzej. „Jak przy porządnej grypie”

17.03.2020 18:01
Michał Woś
fot. Aleksandra Szmigiel/REPORTER

Michał Woś, minister środowiska zakażony koronawirusem czuje się gorzej. ''Dziękuję za życzenia zdrowia ze wszystkich stron!'' - napisał na Twitterze. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Michał Woś ma koronawirusa. Minister środowiska poinformował w poniedziałek wieczorem na Twitterze, że po stwierdzeniu w niedzielę koronawirusa u pracownika Lasów Państwowych, z którym miał kontakt, poddał się kwarantannie i wykonał badanie. Test dał wynik pozytywny. 

Woś w najnowszym wpisie w mediach społecznościowych przekazał, że czuje się gorzej. Minister zakażony koronawirusem wciąż pozostaje w domu. 

''Dziękuję za życzenia zdrowia ze wszystkich stron! Pytacie jak się czuję: gorzej. Ale wciąż zostaję w domu. Gdyby porównywać to wczoraj jak przy lekkim przeziębieniu, a dziś jak przy porządnej grypie. Proszę o wyrozumiałość - nie mam siły na odp na telefony i prośby o wywiady'' - czytamy na Twitterze. 

Zobacz także

Michał Woś zakażony koronawirusem. Negatywne wyniki testów wśród członków rządu 

Rzecznik rządu Piotr Müller we wtorek przekazał, że w związku z pozytywnym wynikiem testu u Wosia, wszyscy ministrowie obecni na ostatnim posiedzeniu rządu zostali poddani w poniedziałek testom. W ostatnim posiedzeniu rządu nie brało udział 9 jego członków, w tym m.in. premier Mateusz Morawiecki i minister zdrowia Łukasz Szumowski.

Szumowski podczas wtorkowego briefingu poinformował, że wyniki, które dotychczas spłynęły są negatywne. - Ta grupa, która była na Radzie Ministrów została przebadana, wszystkie te wyniki są ujemne - powiedział.

RadioZET.pl/PAP