Zamknij

Dramatyczne odkrycie nad Wisłą. Znaleziono zwłoki wiszące na drzewie

26.06.2020 20:37
Dramatyczne odkrycie nad Wisłą. Znaleziono zwłoki wiszące na drzewie
fot. OSP Dragacz/Facebook Printscreen

Tragiczne odkrycie nad Wisłą. Wśród drzew znaleziono wiszące zwłoki - donoszą lokalne media. Wstępnie ustalono, że znaleziony mężczyzna miał 39-lat. Jego ciało miało znajdować się tam już od kilku miesięcy.

Makabryczne odkrycie w miejscowości Michale (powiat świecki, województwo kujawsko-pomorskie). W poniedziałek 22 czerwca około godziny 21.00 znaleziono zwłoki – donosi metropoliabydgoska.pl. Ciało odkryto tuż przed godziną 21.00, w zagajniku na wysokości mostu nad Wisłą.

Ciało zostało ujawnione w miejscowości Michale na wysokości mostu nad Wisłą w zadrzewionym terenie

- powiedział portalowi metropoliabydgoska.pl Piotr Głowacki, zastępca szefa Prokuratury Rejonowej w Świeciu.

Zobacz także

Zdjęcie z akcji zamieścili na profilu w mediach społecznościowych strażacy z OSP Dragacz. Jak informują, zwłoki mężczyzny prawdopodobnie wisiały tam od kilku miesięcy.

Dnia 22.06.2020 o godzinie 22:26 PSK w Świeciu zadysponowała nasz zastęp do pomocy policji . Działania polegały na oświetleniu miejsca zdarzenia oraz zrobieniu dostępu do ciała . Zwłoki były w stanie głębokiego rozkładu znajdowały się w gęstwinie drzew i krzaków . Z wstępnych ustaleń wynika, że wisiały tam od kilku miesięcy

- czytamy.

Zobacz także

Zwłoki 39-latka nad Wisłą

Jak ustalono, zmarły najprawdopodobniej miał 39 lat.

Jak powiedział dziennikarzom lokalnych portali Głowacki, na razie nieznana jest tożsamość mężczyzny. Pobrane zostały natomiast próbki DNA. Odbyła się już sekcja zwłok, która nie wykazała udziału osób z zewnątrz.

Zobacz także

Według informacji, które przekazał lokalnym mediom Piotr Głowacki, 39-latek miał popełnić samobójstwo. Trwa  śledztwo policji i prokuratury w tej sprawie.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

 

RadioZET.pl/metropoliabydgoska.pl/OSP Dragacz- Facebook