Zamknij

Zwłoki znalezione na plaży. Na lekarza czekano pięć godzin

16.12.2019 09:25
Międzyzdroje
fot. Damian Klamka/East News

Zwłoki mężczyzny znaleźli spacerowicze przechadzający się plażą w Międzyzdrojach. Teraz przyczyny oraz okoliczności jego śmierci wyjaśnia policja oraz prokuratura. 

O sprawie dokładniej informuje lokalny portal kamienskie.info. Zwłoki nieopodal zejścia B znaleźli przechodzący tamtędy wczesnym rankiem spacerowicze. Natychmiast zaalarmowali policję, na miejscu wkrótce pojawił się także prokurator. 

Zobacz także

Teraz śledczy będą ustalać zarówno przyczyny, jak i dokładne okoliczności śmierci denata. Muszą również ustalić jego tożsamość, ponieważ mężczyzna nie miał przy sobie dokumentów. 

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Faceboku

Wstępne ustalenia mówią, że zgon mężczyzny nastąpił prawdopodobnie w nocy z soboty na niedzielę. Odpowiedzi na wiele pytań udzieli z pewnością zaplanowana na ten tydzień sekcja zwłok. 

Zobacz także

Jak podaje reporter serwisu, policjanci długo czekali na przybycie służb medycznych. "Na miejscu zastałem kompletnie przemoczonych i zmarzniętych młodych policjantów (mężczyznę i kobietę), ponieważ ponad 5h czekali na przyjazd lekarza, który miał stwierdzić zgon" - czytamy. 

RadioZET.pl/kamienskie,info