Zamknij

Samochód wjechał w pendolino. Nie żyje kobieta, wśród rannych dzieci

PAP
06.08.2022 14:12
wypadek w Miłogoszczy
fot. KMP SP w Koszalinie

Tragiczny wypadek w Zachodniopomorskiem. Kobieta zginęła w zderzeniu samochodu osobowego z pociągiem pendolino w Miłogoszczy. Pozostałe osoby, które podróżowały oplem zafirą, w tym dwoje dzieci w wieku 11-12 lat, zostały przewiezione do koszalińskiego szpitala – poinformowała rzeczniczka KMP w Koszalinie.

Do zderzenia samochodu osobowego z pociągiem pendolino relacji Kołobrzeg-Kraków doszło w sobotę przed godz. 9 na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Miłogoszczy w powiecie koszalińskim (woj. zachodniopomorskie).

Miłogoszcz. Samochód wjechał w pendolino. Nie żyje kobieta

W auto marki Opel Zafira uderzyło pendolino. - W samochodzie osobowym podróżowało pięć osób - poinformowała nadkom. Monika Kosiec, oficer prasowa KMP w Koszalinie. Wcześniej informowano o czterech osobach w oplu.

- Ofiarą śmiertelną jest kobieta. W samochodzie było jeszcze dwoje dorosłych i dwoje dzieci w wieku 11-12 lat. Te osoby zostały przewiezione do koszalińskiego szpitala – przekazała nadkom. Kosiec. Dodała, że na miejscu zdarzenia pracują służby, jest prokurator.

Pociągi PKP IC kierowane były drogą okrężną przez Białogard.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP - Inga Domurat

C