Zamknij

Policja odnalazła okaleczone zwłoki. Nieoficjalnie: syn zamordował ojca

21.01.2020 15:11
Policja
fot. MONKPRESS/East News

W poniedziałek w Miłosławiu (Wielkopolskie) ujawniono zwłoki mężczyzny. Według nieoficjalnych informacji, mężczyzna został zamordowany. Lokalne media podają, że 60-latek zginął od ciosu nożem, który miał mu zadać syn.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Zwłoki mężczyzny zostały znaleziono w poniedziałek w jednym z domów w Miłosławiu (wielkopolskie). Na miejscu prowadzone były czynności śledcze.

Prokuratura ze względu na dobro postępowania bliższe informacje o sprawie przekaże najwcześniej w środę.

W tej chwili mogę powiedzieć jedynie, że w poniedziałek w godzinach rannych w Miłosławiu zostały ujawnione zwłoki, które miały obrażenia zadane narzędziem ostrym, prawdopodobnie nożem. Obrażenia znajdowały się na szyi i klatce piersiowej. W tej sprawie została zatrzymana jedna osoba, która na razie ma status podejrzewanego

Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Poznaniu Michał Smętkowski

Dopiero po przeprowadzonej sekcji zwłok, prokurator prowadzący sprawę podejmie decyzję o ewentualnym przedstawieniu zarzutów zatrzymanej osobie.

Zobacz także

Zwłoki mężczyzny w Miłosławiu. Nieoficjalnie: Zabił go syn 

Lokalny portal wrzesnia.info.pl, podał, że 60-latek miał zginąć od ciosu nożem, który zadał mu 23-letni syn. Zwłoki ojca miały być znalezione przez drugiego syna.

Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Poznaniu Michał Smętkowski w rozmowie z PAP nie chciał odnosić się do tych informacji.

RadioZET.pl/PAP