Młody ministrant popełnił samobójstwo. Mieszkańcy wstrząśnięci: spokojny chłopak

27.01.2020 11:15
Ministrant
fot. Shutterstock

Tragedia w Łostówce koło Mszany Dolnej. 19-letni ministrant popełnił samobójstwo. Lokalna społeczność jest wstrząsnięta śmiercią nastolatka. 

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Do tragedii we wsi Łostówka w Małopolsce doszło 25 stycznia br. Nad ranem odnaleziono ciało 19-letniego ministranta. Śledztwo ws. śmierci nastolatka prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Limanowej. Funkcjonariusze wstępnie wykluczyli udział osób trzeci. Młody ministrant najprawdopodobniej popełnił samobójstwo. 

- Ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych – powiedziała w rozmowie z portalem sadeczanin.info rzeczniczka limanowskiej policji Jolanta Mól. 

Śmierć ministranta wstrząsnęła mieszkańcami wsi. 19-latek miał być ''spokojnym chłopakiem z dobrej rodziny''. - Nie mamy pojęcia co się mogło stać. Taka straszna tragedia. Bardzo nam żal jego bliskich – mówi jeden z mieszkańców. 

Zobacz także

Czujesz, że bliska osoba może chcieć odebrać sobie życie? Ma zły nastrój, brak chęci do życia, coraz częściej mówi o jego zakończeniu. To sygnały alarmowe, których absolutnie nie wolno lekceważyć. 

Gdzie osoby będące w kryzysie samobójczym mogą szukać pomocy?

  • Centrum Wsparcia: 800 70 2222
  • Telefon Zaufania dla Dorosłych: 116 123
  • Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży: 116 111
  • www.liniawsparcia.pl
  • www.pokonackryzys.pl
  • Numer alarmowy: 112.

RadioZET.pl/sadeczanin.info