Zamknij

Samochód osobowy wbił się w naczepę tira. Kierowca zginął na miejscu

PAP
24.08.2021 06:45
wypadek
fot. Pawel Matysiak/REPORTER (zdjęcie ilustracyjne)

Tragedia na autostradzie A1 w Kujawsko-Pomorskiem. Samochód osobowy zderzył się z tirem. Jedna osoba zginęła. W akcji gaszenia pożaru uczestniczyło siedem zastępów straży pożarnej. Autostrada A1 została już odblokowana w kierunku Łodzi.

Do tragicznego wypadku doszło z poniedziałku na wtorek na autostradzie A1 w Mniszku koło Świecia (woj. kujawsko-pomorskie) wskutek zderzenia samochodu osobowego z tirem. Trasa w kierunku Łodzi jest zablokowana - poinformowali Operator Kontroli Ruchu A1 i KWP PSP w Toruniu.

Śmiertelny wypadek na A1. Na miejscu zginął kierowca

Tragedia wydarzyła się na 90. km A1, na odcinku pomiędzy Nowymi Marzami i Grudziądzem. Samochód osobowy wbił się w naczepę tira, oba pojazdy zajęły się ogniem. Na miejscu zginął kierowca auta osobowego. Pożar został ugaszony przez strażaków.

W akcji gaszenia pożaru uczestniczyło siedem zastępów straży pożarnej. Jak poinformował dyżurny z bydgoskiego oddziału GDDKiA Krzysztof Przytarski, A1 w kierunku Łodzi została już odblokowana. Kierowcom zaleca się jednak ostrożność. Ruch odbywa się jednym pasem.

RadioZET.pl/PAP Autor: Jerzy Rausz

C