Zamknij

Monika Miller o partnerce ojca: Ona jest przyczyną tego tragicznego zdarzenia

Redakcja
17.10.2018 10:39
Monika Miller o partnerce ojca: Ona jest przyczyną tego tragicznego zdarzenia
fot. EastNews

Monika Miller oskarżyła w wywiadzie dla WP partnerkę swojego zmarłego ojca, że nie powiedziała nikomu z rodziny o jego problemach. – Nikomu nic nie powiedziała ani nikogo nie ostrzegła – tłumaczyła wnuczka Leszka Millera.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Według Moniki Miller wszystkie okoliczności tragicznej śmierci jej ojca obciążają jego partnerkę. Wnuczka byłego premiera zwróciła uwagę, że na kilka godzin przed śmiercią pomiędzy Leszkiem Millerem juniorem a jego partnerką doszło do kłótni.

Zobacz także

– Tak, obwiniam, ponieważ ona twierdzi, że cały czas wiedziała o zamiarach mojego taty, ale nikomu nic nie powiedziała, ani nikogo nie ostrzegła – mówi w rozmowie z WP wnuczka Leszka Millera. Dodała też, że rodzina zmarłego nie chciała, by winna przychodziła na pogrzeb. – Nikt jej tam nie chciał. [...] Ponieważ ona jest przyczyną tego tragicznego zdarzenia. Była tam – mówiła.

Informację o śmierci Leszka Millera juniora podała na swoim profilu na Instagramie jego córka – Monika, która pod czarną grafiką napisała: „Przepraszam was wszystkich... Nie jestem wstanie teraz prowadzić swojego instagrama. Obiecuję że wrócę kiedy sobie z tym wszystkim poradzę”.

Zobacz także

Ciało Leszka Millera juniora znalazła  w godzinach przedpołudniowych w jednym z pomieszczeń domu, który zajmował, jego partnerka. – To było najgorsze, co mnie w życiu spotkało. Zastać tak osobę, którą się kocha – powiedziała. 

RadioZET.pl/WP.pl/BM