Zamknij

15-latka wyszła z placówki opiekuńczo-wychowczej i nie wróciła. Może być w towarzystwie 23-latka

30.11.2021 16:00
Monika Pietras
fot. KMP w Częstochowie

Monika Pietras zaginęła. 15-latka dwa tygodnie temu oddaliła się z ośrodka opiekuńczo-wychowawczego w Blachowni pod Częstochową. Policja apeluje o pomoc.

Monika Pietras poszukiwana jest przez funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie. Mundurowi przekazali, że 15-latka 16 listopada opuściła Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą w Blachowni, której jest podopieczną. Do tej pory nie wróciła ani nie nawiązała kontaktu z bliskimi.

Monika Pietras zaginęła. Policja publikuje zdjęcie i rysopis 15-latki

Policja opublikowała zdjęcia zaginionej i zaapelowała o pomoc do każdego, kto zna miejsce jej aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie ją widział. Kontaktować się można z Komisariatem Policji w Blachowni pod numerem telefonu 47 85 806 10 lub z najbliższą jednostką policji (997 lub 112).

Monika Pietras ma około 155 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, włosy do ramion jasnobrązowego koloru i ciemne oczy. W chwili zaginięcia ubrana była w czarne legginsy, czarne buty sportowe i czarną kurtkę.

Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy 15-latka może przebywać w towarzystwie 23-letniego mężczyzny.

Monika Pietras
fot. KMP w Częstochowie

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl

C