Zamknij

Morawiecki ogląda życzenia od Polaków. Internauci: "film dla idiotów", "to mówiłem ja, Jarząbek"

Redakcja
25.12.2018 15:43
Morawiecki
fot. Twitter/Mateusz Morawiecki

Mateusz Morawiecki opublikował na Twitterze nagranie, na którym czyta bożonarodzeniowe życzenia, jakie przesyłali mu Polacy. Internauci opatrzyli jednak filmik zgryźliwymi komentarzami. 

W pierwszy dzień świat Bożego Narodzenia na profilu Twitterowym szefa rządu pojawił się krótki filmik, na którym premier ogląda na tablecie skierowane do niego życzenia świąteczne.Występujące w nagraniu osoby życzą Morawieckiemu m.in. konsekwencji, naładowania "baterii" na święta do współpracy z politykami, zdrowia, szczęścia i pozytywnego myślenia.

"Moi współpracownicy potrafią mnie zaskoczyć. Serdecznie dziękuję Państwu za wszystkie świąteczne życzenia. Oby się spełniły, a kolejny rok był jeszcze bardziej owocny w pracy dla lepszej Polski" - napisał premier w opisie dodanym do nagrania. 

Zobacz także

W klipie przypomniano też życzenia świąteczne i na nowy rok od premiera Mateusza Morawieckiego. "Świąt Bożego Narodzenia pełnych bezpieczeństwa, spokoju, ciepła, spędzonych w bliskości z najważniejszymi dla nas ludźmi, naszymi rodzinami i przyjaciółmi. A w nadchodzącym roku - niech spełniają się nasze marzenia o wielkiej i wspaniałej Polsce. Dobrej dla wszystkich" - napisał szef rządu. 

Niestety, nie wszystkim internautom przypadł do gustu film z życzeniami. Komentarze pod postem w większości nie należały do pozytywnych. "To mówiłem ja, Jarząbek", "Żenujące", "Lenin 2.0", "Propagandowy filmik", "film dla idiotów". Kilkoro użytkowników Twittera życzyło także premierowi "opamiętania w kłamstwach". 

RadioZET.pl/wp.pl/Twitter/MP