Morderstwo 17-latki z Rybnika. Ktoś wysyła tajemnicze wiadomości alfabetem Morse'a

13.02.2018 16:24

Dziwne rzeczy spotykają bliskich zamordowanej 17-letniej Alicji z Rybnika. Po tym, jak ktoś włamał się na jej facebookowe konto i zaczął rozsyłać filmy przypominające horror „The Ring”, lokalne media poinformowały o kolejnym niepokojącym znalezisku w internecie. Tym razem chodzi o wiadomości zaszyfrowane alfabetem Morse'a.

Morderstwo 17-latki z Rybnika. Ktoś wysyła tajemnicze wiadomości alfabetem Morse'a fot. Policja+Twitter
Zagłosuj

Jesteś za przywróceniem kary śmierci dla morderców?

Na początku lutego właściciel garażu przy ul. Łokietka w Rybniku natknął się na ciało nastolatki z poszarpanymi ubraniami na sobie. Okazało się, że to 17-letnia Alicja, która kilka godzin wcześniej miała bawić się z przyjaciółmi na urodzinach w jednym z klubów. Były to osiemnaste urodziny jej koleżanki.

Tajemnicza śmierć 17-latki

Głównym podejrzanym o morderstwo jest Adrian P., który feralnej nocy miał odprowadzać Alicję do domu. Mężczyzna przebywa obecnie w areszcie. Wiele osób twierdzi, że zatrzymany nie jest jedyną osobą, która maczała palce w śmierci dziewczyny.

Zaszyfrowane wiadomości w internecie

Najpierw bliscy Alicji zaczęli dostawać filmy przypominające te z horroru „The Ring”. Jak podaje portal Rybnik.com.pl, bliscy zmarłej zaczęli dostawać kolejne filmy, na których alfabetem Morse'a podane są nazwiska lub pseudonimy osób rzekomo zamieszanych w śmierć młodej kobiety. Na filmie widać też scenę bójki kilku osób i tajemniczą osobę „idącą wzdłuż chaszczy”. Rybniccy dziennikarze ustalili, że alfabetem Morse'a podane zostały nazwiska osób, które Alicja F. miała wśród znajomych na Facebooku. Śledztwo trwa.

Pisaliśmy o sprawie już wcześniej:

RadioZET.pl/Rybnik.com.pl/strz

Oceń