Zamknij

Morderstwo na Lubelszczyźnie. Ciało leżało obok „parkingu tirówek” za miastem

Redakcja
14.06.2018 23:12
Prostytutka
fot. Shutterstock

Makabryczne odkrycie koło parkingu nieopodal miejscowości Tchórzew, gdzie na co dzień stoją prostytutki. Zwłoki mężczyzny leżały tuż obok roznegliżowanych „tirówek” czekających na klientów przy ruchliwej trasie.

Dwaj spacerowicze idący ścieżką w lesie nieopodal „parkingu tirówek” natknęli się przypadkiem na rozkładające się zwłoki mężczyzny. Ciało było przykryte gałęziami i było w stanie rozkładu. Sprawą zajął się prokurator.

Zwłoki w lesie

Mimo śledztwa wciąż nie udało się ustalić, kim był zmarły w niewyjaśnionych okolicznościach mężczyzna. W sprawie mnożą się znaki zapytania, a przykrycie zwłok gałęziami pozwala przypuszczać, że doszło do morderstwa. – Są różne hipotezy. Mogła to być na przykład ofiara potrącenia, którą sprawca ukrył w lesie. Kolejna teoria zakłada, że były to porachunki gangów kontrolujących prostytutki, na co mogłyby wskazywać pochodzące z zagranicy ubrania ofiary – mówi informator reporterów „Faktu”.

Morderstwo na Lubelszczyźnie

Śledczy przesłuchali prostytutki pracujące nieopodal miejsca, gdzie znaleziono ciało. Żadna z nich nie powiedziała nic, co mogłoby być przydatne dla śledztwa. – W lesie znaleziono ciało człowieka w stanie znacznego rozkładu. Sprawę przejęła prokuratura – mówią miejscowi policjanci.

Zobacz także

RadioZET.pl/Fakt24/strz