Zamknij

Morze wyrzuciło ciało zaginionego 25-latka w Kołobrzegu. Tajemnicza śmierć

Redakcja
31.07.2017 23:06
Morze wyrzuciło ciało zaginionego 25-latka w Kołobrzegu. Tajemnicza śmierć
fot. Facebook

Spełnił się najczarniejszy scenariusz poszukiwań 25-letniego Krzysztofa, który zaginął w nocy z 21 na 22 lipca podczas festiwalu muzycznego Sunrise w Kołobrzegu. Ciało mężczyzny zostało wyrzucone na brzeg przez morze. Przyczynę jego śmierci ma wyjaśnić sekcja zwłok.

Przez ponad tydzień trwały poszukiwania Krzysztofa, który w tajemniczych okolicznościach zaginął podczas festiwalu Sunrise w Kołobrzegu. Około północy z piątku na sobotę 25-latek oddalił się od znajomych, mówiąc, że idzie kupić piwo w barze na terenie imprezy. Następnie wysłał wiadomość ze zdjęciem miejsca, w którym się znajduje z zapytaniem „Gdzie jesteście?”. Około godz. 2 w nocy Krzysztof był widziany, jak dobrze się bawił. Tam ślad się urywa.

Morze wyrzuciło ciało na brzeg

W poniedziałek w pobliżu Morskiego Oka w Kołobrzegu ratownicy zauważyli unoszące się na wodzie ciało. – Ze wstępnych oględzin wynika, że to zaginiony podczas ostatniej imprezy mężczyzna – komentował Marek Matysiak z Prokuratury Rejonowej w Kołobrzegu w rozmowie z reporterem TVN24.

Poszukiwania trwały ponad tydzień

Przyjaciel Krzysztofa poinformował w poniedziałek na Facebooku o jego śmierci. – Dziś rano dobiegła nas smutna wiadomość, morze oddało ciało naszego kolegi, przyjaciela (…)Wszystkim, którzy razem z nami uczestniczyli w poszukiwaniach - dziękujemy za naprawdę wielką wiarę, zaangażowanie oraz trud jaki włożyliście w poszukiwania Krzyśka, przerosło to oczekiwania chyba nas wszystkich – czytamy.

Tajemnicza śmierć

Na razie nie wiadomo, w jaki sposób zginął młody mężczyzna. Jego telefon ostatni raz zalogował się około godz. 3:30 w nocy, na terenie amfiteatru w Kołobrzegu, gdzie odbywała się impreza. Chwilę później telefon stracił sygnał.

Tegoroczny festiwal muzyki elektronicznej Sunrise w Kołobrzegu odbywał się 15 raz. Podczas trzydniowej imprezy policjanci zatrzymali 46 osób, przy których znaleziono niedozwolone substancje psychoaktywne – m.in. amfetaminę, marihuanę i tabletki ecstasy.

 Alkohol, wyzwiska i przemoc. Czy tak wygląda prawdziwa twarz polskiej emigracji? Weź udział w dyskusji w serwisie MAM ZDANIE

RadioZET.pl/TVN24/strz