Zamknij

Nożownik zamordował 17-latkę na Śląsku [NOWE FAKTY]

Redakcja
21.06.2018 10:50
Śląska Policja

Sąd aresztował 22-latka z Mysłowic, podejrzanego o zabicie swojej 17-letniej dziewczyny oraz usiłowanie zabicia dwóch innych osób. We wtorek mężczyzna zaatakował nożem trójkę znajomych. Śląscy śledczy ujawnili nowe fakty w sprawie. 

Chcesz śledzić takie informacje? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

W środę około godziny 5:50 dyżurny mysłowickiej komendy otrzymał zgłoszenie o zakrwawionym mężczyźnie siedzącym na trawniku w dzielnicy Bończyk. Wysłany na miejsce patrol zastał tam 35-letniego mieszkańca Mysłowic z raną kłutą brzucha. Na miejscu znajdowało się też pogotowie ratunkowe, które udzielało mężczyźnie pomocy.

Nożownik zamordował 17-latkę 

35-latek wskazał policjantom mieszkanie, w którym miały znajdować się jeszcze dwie ranne osoby. Mundurowi niezwłocznie się udali się w to miejsce. Znaleźli tam rannego 72-letniego mężczyznę oraz 17-letnią dziewczynę, która nie dawała oznak życia. Dzięki poczynionym na miejscu ustaleniom, policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca Mysłowic mającego związek ze zdarzeniem.

51-500325

Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa i usiłowania zabójstwa. Za ten czyn grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności. Czynności w sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Mysłowicach. Podczas przesłuchania w prokuraturze podejrzany przyznał się do winy. - Złożył wyjaśnienia, podał okoliczności sprawy, natomiast nie podał racjonalnych motywów swojego działania - powiedziała prok. Tkaczewska-Kuk.

Zobacz także

51-500438

RadioZET.pl/PAP/Policja/DG