Zamknij

Policja publikuje nieznane dotąd nagranie ws. Iwony Wieczorek. Śledztwo ruszy z miejsca? [WIDEO]

Redakcja
05.09.2017 11:17
Policja publikuje nieznane dotąd nagranie ws. Iwony Wieczorek. Śledztwo ruszy z miejsca? [WIDEO]
fot. Policja pomorska

Pomorska policja opublikowała nieznane do tej pory nagranie zaginionej w 2010 roku Iwony Wieczorek. Widać na nim mężczyznę z ręcznikiem, który na innym nagraniu idzie za 19-latką deptakiem wzdłuż plaży. Jego tożsamość jest jedną z największych zagadek związanych z tajemniczym zaginięciem młodej kobiety.

Na niewyraźnym nagraniu z kamery widać mężczyznę z ręcznikiem, który przechodzi przez parkiet jednego z klubów w gdańskim Jelitkowie kierując się do wyjścia. To z pewnością ta sama osoba, która na innym nagraniu idzie za Iwoną Wieczorek, gdy ta wraca do domu.

Tajemnicze zaginięcie 19-latki

Policja publikując niepokazywane dotąd zdjęcia załączyła również nagranie na którym widać mężczyznę z ręcznikiem idącego kilkanaście metrów za Iwoną Wieczorek. – Widać, że mężczyzna bawił się w jednym z klubów, więc być może z kimś rozmawiał. Chodzi nam o to, aby do niego dotrzeć – powiedziała nadkom. Joanna Kowalik-Kosińska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku w rozmowie z Radiem ZET.

Zobacz także

"Mężczyzna z ręcznikiem"

Nocą z 16 na 17 lipca 2010 roku Iwona Wieczorek bawiła się w jednym z klubów w Sopocie. W pewnym momencie odłączyła od znajomych i pieszo postanowiła wrócić do domu. Na nagraniach z monitoringu widać, jak idzie wzdłuż pasa nadmorskiego, gdzie w pobliżu wejścia nr 63 ślad się urywa. Do tej pory nie wiadomo, co się z nią stało, a intensywne śledztwo nie przyniosło rezultatu.

Oto nagranie:

RadioZET.pl/Pomorska policja/strz