"Na kolanach i do ust" - fala komentarzy po internetowym wpisie księdza

Redakcja
09.01.2018 10:15
"Na kolanach i do ust" - fala komentarzy po internetowym wpisie księdza
fot. East News

Internet wrze po facebookowym wpisie jednego z księży. „Po katolicku: na kolanach i do ust, a na rękę co najwyżej trzciną ;)” - takim komentarzem opatrzył grafikę z przyjmowania komunii świętej proboszcz parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bydgoszczy Roman Kneblewski.

„Wymiotować mi się chce”, „To jakaś fantazja?”, „Chory człowiek” - takie komentarze pełne krytyki spadły na księdza Romana Kneblewskiego, który na swoim profilu na Facebooku i Twitterze zamieścił zdjęcie z przyjmowania Eucharystii i opatrzył podpisem: "Po katolicku: na kolanach i do ust, a na rękę co najwyżej trzciną ;)". 

Pod postem pojawiło się też wiele wspierających komentarzy, wyrażających solidarność z księdzem. „Lewactwo już zauważyło w tym wpisie pedofilskie aluzje. Jak mówi przysłowie, głodnemu to zawsze chleb na myśli” - pisze jeden z internautów. „Doskonale ksiądz powiedział zgadzam się z nim 100 proc.” - dodaje drugi. „Dla księdza BRAWO!!! Ksiądz Kneblewski broni tradycji naszego narodu i Kościoła. Nie klękacie przed nim tylko przed Bogiem w postaci Eucharystii” - czytamy w kolejnym. 

- Tuż po ogłoszeniu „rejestru Ziobry”, do którego cudem (dokonanym przez św. Pedomisia z Belgii) nie wpisano księży-pedofilów, ks. Kneblewski robi sobie takie żarciszki na Twitterze - napisał z kolei na swoim profilu pisarz Jacek Dehnel.

Roman Kneblewski jest proboszczem parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bydgoszczy.

RadioZET.pl/KM