Zamknij

Jest nagranie z wypadku w Szaflarach. 18-latka miała czas na ucieczkę [WIDEO]

Redakcja
24.08.2018 13:48
Wypadek w Szaflarach
fot. Facebook/ Podhale24

Portal Podhale24 opublikował w sieci nagranie ze wczorajszego tragicznego wypadku w Szaflarach. Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym pociąg uderzył w samochód, w którym trwał egzamin na prawo jazdy.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Na nagraniu widać, jak samochód egzaminacyjny wjechał na niestrzeżony przejazd kolejowy i się zatrzymał. Egzaminator, który jechał z 18-letnią dziewczyną, dostrzegł pociąg i zdołał uciec z samochodu.

Po kilku sekundach nadjeżdżający pociąg relacji Nowy Targ–Zakopane uderzył w samochód. 18-latkę, która była w aucie, z ciężkimi obrażeniami przewieziono do szpitala w Nowym Targu. Mimo wysiłków lekarzy nie udało jej się uratować. 

UWAGA: film z wypadku zawiera drastyczne sceny

Wypadek w Szaflarach 

Jak dowiedział się reporter Radia ZET Przemysław Taranek, w piątek prokuratura z Nowego Targu wszczęła śledztwo w sprawie czwartkowego wypadku w Szaflarach. Śledztwo będzie prowadzone pod kątem nieumyślnego spowodowania katastrofy w ruchu lądowym. 

Zobacz także

Śledczy w toku oględzin zabezpieczyli zapis z kamery w samochodzie, w którym trwał egzamin na prawo jazdy. Pomoże wyjaśnić okoliczności tragedii w Szaflarach. 

RadioZET.pl/Podhale24/DG