Zamknij

Otworzyła się blokada krzesełek w wesołym miasteczku. Dwie osoby wypadły z karuzeli

30.08.2021 10:20
karuzela
fot. Shutterstock.com (zdjęcie ilustracyjne)

Nieszczęśliwy wypadek wydarzył się w wesołym miasteczku w Namysłowie. Dwie osoby wypadły z karuzeli po tym, jak zawiodła blokada siedzeń. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

W Namysłowie (woj. opolskie) doszło do groźnego wypadku w wesołym miasteczku. Podczas zabawy na jednej z karuzeli o nazwie Fly Shake otworzyła się blokada, która zabezpiecza osoby siedzące na krzesełkach.

Namysłów. Wypadek w wesołym miasteczku. Trzy osoby w szpitalu

Usterka w jednej z maszyn nastąpiła w niedzielę około godziny 23. Na jednej z atrakcji kręciło się pięć osób. Podczas wirowania nagle otworzyła się blokada zabezpieczająca osoby siedzące na krzesełkach.

- Dwie osoby spadły z wysokości około trzech metrów na metalowy podest karuzeli, trzy inne osoby zdołały się utrzymać. Do szpitala trafiły trzy osoby - kobieta w wieku 20 lat oraz mężczyźni w wieku 20 i 21 lat. Osoby te miały obrażenia głowy i nóg - relacjonował rzecznik policji w Namysłowie Paweł Chmielewski, cytowany przez tvn24.pl.

Okoliczności wypadku wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury. Przebadano 55-letniego operatora maszyny na obecność alkoholu. Mężczyzna był trzeźwy.

RadioZET.pl/tvn24.pl