Zamknij

Nanga Parbat: Wzruszające słowa żony Tomka Mackiewicza

Redakcja
02.02.2018 13:32
Nanga Parbat: Wzruszające słowa żony Tomka Mackiewicza
fot. Facebook

Żona himalaisty Tomka Mackiewicza zdradziła, jak zostaną podzielone pieniądze ze zbiórki przeznaczone na akcję ratunkową na Nanga Parbat. 

Anna Solska jest drugą żoną Tomka Mackiewicza. Ma z nim jedną córkę. Teraz zabrała głos w sprawie zbiórki pieniędzy, jaka została zorganizowana w celu ratowania Tomka Mackiewicza.

Zobacz także

Anna Solska zaznaczyła, że wszystkie kwoty będą przekazywane do wiadomości publicznej a działania transparentne. Żona Mackiewicza dodała, że „pieniądze z obydwu zbiórek po ustaleniu refundacji kosztów akcji ratunkowej w i jakim zakresie oraz opłaceniu wszelkich rachunków związanych z kosztem akcji ratunkowej w Pakistanie zostaną podzielone po równo pomiędzy trójkę dzieci Tomka”.

Anna Solska po raz kolejny wyraziła wdzięczność za wsparcie w tych ciężkich chwilach. 

„W imieniu Dzieci i Tomka, który bardzo chciał zabezpieczyć ich życie i przyszłość. Dać im coś czego sam nie miał, a co bardzo chciał im dać. Swoim wysiłkiem swoją pracą swoimi marzeniami, swoim dziełem, talentem, tym co potrafił, a co było poza materią. Oddałabym wszystkie te pieniądze, żeby wrócił...” — napisała we wzruszającym poście. 

Dodała, że koordynacją finansów zajmuje się wspólnie z Mashą Gordon i Elisabeth Revol.

RadioZET.pl/KM