Zamknij

Napadli na pielęgniarkę wracającą z nocnego dyżuru. Policja prosi o pomoc w śledztwie

Redakcja
20.10.2017 13:52
Napadli na pielęgniarkę wracającą z nocnego dyżuru. Policja prosi o pomoc w śledztwie
fot. Policja

Śląska policja prosi internautów o pomoc w poszukiwaniu dwóch bandytów, którzy zaatakowali wracającą z nocnego dyżuru pielęgniarkę i zabrali jej torebkę. Kobieta została potraktowana gazem prosto w twarz.

Zagłosuj

Uważasz, że zaostrzenie kar w kodeksie zmniejszyłoby liczbę przestępstw w Polsce?

Liczba głosów:

15 października ok. godz. 7 rano pielęgniarka wracała z nocnego dyżuru w Centrum Onkologii w Gliwicach, gdy podeszło do niej dwóch mężczyzn i wystrzeliło bezbronnej kobiecie gazem prosto w twarz.

Kradzież portfela

Poszkodowana straciła portfel, w którym było 500 złotych w gotówce. – Napastnicy oddalili się w kierunku ul. Wybrzeże Armii Krajowej – komentował nadkom. Marek Słomski z gliwickiej policji.

Policja prosi o pomoc

Policjanci zdecydowali się na publikację wizerunków napastników, licząc, że internauci będą w stanie ich zidentyfikować: Zwracamy się do internautów z apelem o przekazywanie informacji co do tożsamości mężczyzn z załączonego filmu. Każda osoba, która domyśla się, kogo zarejestrowały kamery, proszona jest o podzielenie się swą wiedzą z gliwicką policją – całodobowo pod numer 32 33 69 255 lub z prowadzącym sprawę asp. Sylwestrem Barczakiem pod nr 32 33 69 333, e-mail: sylwester.barczak@gliwice.ka.policja.gov.pl

Zobacz także

RadioZET.pl/Policja Śląska/strz