Zamknij

Machał karabinem przed swoją dziewczyną. Broń wystrzeliła [WIDEO]

Redakcja
29.01.2019 17:05
Machał karabinem przed swoją dziewczyną. Broń wystrzeliła [WIDEO]
fot. PrasongTakham/shutterstock

Do ogromnej tragedii doszło w miejscowości Spring, w stanie Texas. 17-latek nieumyślnie postrzelił w klatkę piersiową swoją dziewczynę. Chwilę przedtem, wymachiwał jej karabinem przed twarzą – najprawdopodobniej "dla żartu", co zostało uwiecznione w krótkiej relacji live na Instagramie.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

W materiale wideo opublikowanym na Instagram Stories widać, jak 17-latek celuje w swoją dziewczynę i wymachuje przed nią lufą karabinu. W tle słychać śmiech nastolatki oraz prośby, by nie celował w nią bronią.

Zobacz także

Niestety, około 1.30 w nocy  karabin wystrzelił w rękach chłopaka i śmiertelnie zranił dziewczynę. Nastolatka, która zaledwie trzy dni wcześniej obchodziła swoje piętnaste urodziny, zmarła w wyniku głębokiej rany klatki piersiowej.

Przybyli na miejsce medycy stwierdzili zgon nastolatki.

Zobacz także

Jak podawał cytowany przez mirror.com szeryf hrabstwa Harris, Ed Gonzalez, 17-latek miał przedtem kilkukrotnie sprawdzić, czy broń na pewno nie jest naładowana zanim wymierzył nią w 15-latkę.

Usłyszał zarzuty i trafił do aresztu

Jak stwierdziła policja w domu najprawdopodobniej przebywało wówczas więcej osób niż tylko te dwie, które widać na filmie.

Według relacji rodziny tragicznie zmarłej 16-latki, ona i 17-latek byli parą od roku. Jak również dodawali bliscy nastolatki, ostatnio kłócili się ze sobą a powodem sporów miały być wzajemne oskarżanie o niewierność.

Zobacz także

- To jest zawsze bardzo trudne, kiedy traci się kogoś, szczególnie kogoś w nastoletnim wieku - powiedział Ed Gonzalez.

Zobacz także

17-latek usłyszał zarzut nieumyślnego zabójstwa i trafił do aresztu. Może go opuścić na czas procesu po wpłaceniu kaucji w wysokości 10 tysięcy dolarów.

RadioZET/mirror.com/JZ