Zamknij

''Nasz Nowy Dom''. Dowbor wspomina tragicznie zmarłą 19-latkę

Redakcja
20.01.2018 20:33
''Nasz Nowy Dom''. Dowbor wspomina tragicznie zmarłą 19-latkę
fot. YouTube screen

Widzowie programu ''Nasz Nowy Dom'' wciąż nie mogą pogodzić się z tragiczną śmiercią Kasi Kamińskiej - dziewczyny, która mimo dramatycznego wypadku postanowiła ze wszystkich sił zawalczyć o normalne życie. - Niesprawiedliwe jest zakończenie historii, które ją spotkało - mówi w rozmowie z ''Wirtualną Polską'' Katarzyna Dowbor. 

Kasia Kamińska w 2016 roku uległa bardzo groźnemu wypadkowi - wracając ze szkoły wpadła pod pociąg. To wtedy po raz pierwszy uciekła z objęć śmierci. Dziewczyna nie straciła wiary w odzyskanie sprawności. Z pomocą Fundacji „Usłysz Marzenia” udało się kupić protezę, dzięki której mogła wrócić do normalnego życia. 

- Kasia jest najlepszym przykładem na to, że można żyć pełnią życia, a nawet żartować ze swoich ograniczeń. Dziewczynka zrobiła prawo jazdy nie zważając na swoją niepełnosprawność, pokazała w ten sposób innym, że po tragedii można żyć dalej i się nie załamywać - wspomina w rozmowie z ''WP'' prowadząca program "Nasz Nowy Dom", Katarzyna Dowbor.

Śmierć Romana Paszkowskiego. Wiadomo, jak zmarł ''Napoleon''

Udział w programie miał dodać dziewczynie więcej energii. 19-latka zmieniła swój wygląd i szczęśliwie się zakochała. To właśnie w trakcie podróży z 25-letnim partnerem doszło do tragicznego wypadku. Dziewczyna straciła panowanie nas samochodem, który wpadł do rowu. Mężczyzna zginął na miejscu, nastolatka kilka dni później. 

- Tę smutną nowinę przyniosła nam nasza producentka. Nasza ekipa była bardzo poruszona, gdy dowiedzieliśmy się o śmierci Kasi. Nie da się ukryć, że przywiązujemy się do naszych bohaterów, ale ta rodzina była wyjątkowa - powiedziała wstrząśnięta Dowbor. 

RadioZET.pl/wp.pl/DG 
Jak używać poprawnie depilatorów?