Zamknij

''Nasz Nowy Dom''. Nie żyje 19-letnia uczestniczka programu

Redakcja
20.01.2018 10:42
''Nasz Nowy Dom''. Nie żyje 19-letnia uczestniczka programu
fot. Facebook/Nasz nowy dom

Nie żyje Kasia Kamińska, która w październiku 2016 roku wystąpiła w programie ”Nasz Nowy Dom” prowadzonym przez Katarzynę Dowbor. To właśnie tam Polacy poznali jej wzruszającą historię.

Kasia Kamińska w 2016 roku uległa bardzo groźnemu wypadkowi - wpadła pod pociąg wracając ze szkoły. Dziewczyna nie poddała się i postanowiła zawalczyć o normalne życie. Z pomocą Fundacji „Usłysz Marzenia” udało się kupić protezę, dzięki której powróciła do sprawności. 

Nie żyje bohater „Chłopaków do wzięcia”

Niestety, na profilu programu "Nasz Nowy Dom" pojawiła się tragiczna informacja. 19-latka miała wypadek samochodowy. Kasia wraz z 25-letnim partnerem jechała z Lucynowa do Wyszkowa. Dziewczyna straciła panowanie nas samochodem, który wpadł do rowu. Mężczyzna zginął na miejscu, nastolatka kilka dni później. 

- Kasiu... nie możemy uwierzyć, że już Cie z nami nie ma. Z ogromnym smutkiem żegnamy jedną z najdzielniejszych i najsilniejszych Bohaterek naszego programu. Rodzinie Kasi składamy najszczersze wyrazy współczucia - napisano na profilu „Nasz Nowy Dom” na Facebooku. W sieci pojawiło się wiele rozpaczliwych komentarzy widzów programu.

RadioZET.pl/DG