Zamknij

Zaginęła 17-letnia Natalia Kobus. Może przebywać za granicą

03.11.2019 15:05
Natalia Kobus
fot. Facebook/Zaginieni przed laty

Trwają poszukiwania 17-letniej Natalii Kobus z Koluszek, która przed sześcioma dniami wyszła z domu w towarzystwie starszego od siebie mężczyzny. Od tego czasu nikt jej nie widział, nie kontaktowała się również z bliskimi. Możliwe, że przebywa obecnie poza granicami kraju. 

Zdjęcie oraz dane na temat zaginionej opublikował profil "Zaginieni przed laty" na Facebooku. Według zamieszonych tam informacji, dziewczyna wyszła z domu 28 października bieżącego roku, zabierając ze sobą plecak. Towarzyszył jej wówczas 26-letni mężczyzna, z którym nadal może przebywać.

Zaginiona Natalia Kobus

Przez ostatni tydzień nie nawiązała kontaktu z bliskimi, nikt też jej nie widział. Nieznane jest jej aktualne miejsce pobytu, istnieje natomiast prawdopodobieństwo, że przebywa w Czechach lub w Holandii. 

Wedle podanego  na stronie rysopisu, 17-latka ma 166 cm, ma niebieskie oczy, włosy koloru ciemny blond oraz tatuaż w kształcie litery " P " na lewym nadgarstku. Ma także blizny po cięciach na rękach, nadgarstkach, podudziach. Ubrana była w czarną bluzę z kapturem, białe adidasy i jeansy. Miała ze sobą telefon, ale nie wzięła dokumentów.

"Jeśli ktokolwiek może pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Natalii lub posiada jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji powiatu łódzkiego wschodniego z siedzibą w Koluszkach przy ulicy 11 Listopada 62 f, pod numerem telefonu (44) 714 69 77, bądź z najbliższą jednostką Policji pod numerem 112" - czytamy.

RadioZET.pl/Facebook