Zamknij

Natalia Żera zaginęła. 16-latka oddaliła się z miejsca pobytu i nie wróciła

03.09.2021 13:52
Zaginęła Natalia Żera
fot. Policja

Policjanci z Opola poszukują zaginioną Natalię Żerę. 16-latka z Jóźwikowa nie daje znaku życia od 5 sierpnia, kiedy to samowolnie oddaliła się z miejsca pobytu. "Nieletnia do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z opiekunem prawnym i bliskimi" – podała policja. Udostępniła też rysopis poszukiwanej.

Zaginęła Natalia Żera. 16-latka wyszła z miejsca pobytu blisko miesiąc temu – 5 sierpnia, "samowolnie oddaliła się" i do tej pory nie nawiązała kontaktu z bliskimi.

W komunikacie z 3 września policja z Opola prosi wszystkich świadków, którzy widzieli nastolatkę, o natychmiastowy kontakt. Służby udostępniły też rysopis 16-latki.

Natalia Żera zaginęła. 16-latka nie daje znaku życia od niemal miesiąca 

Natalia ma 155 centymetrów wzrostu, jest dziewczyną o szczupłej budowie ciała. Ma owalną twarz, blond włosy i niebieskie oczy. Mundurowi nie podali, jak była ubrana w dniu zaginięcia.

"Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Natalii proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Opolu tel. 77 422 25 45, 77 422 25 47 lub najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 112" – apeluje policja.

RadioZET.pl/Policja.pl