Zamknij

Nauczyciel z Białegostoku podejrzany o gwałt. Usłyszał już zarzuty

Redakcja
24.01.2018 15:30
Nauczyciel z Białegostoku podejrzany o gwałt. Usłyszał już zarzuty
fot. Flickr

Wuefista z jednej ze szkół podstawowych w Białymstoku został aresztowany na trzy miesiące po tym, jak na jaw wyszło, że mieszka ze swoją uczennicą i znęca się nad nią. Mężczyzna jest także podejrzany o gwałt na nieletniej.

Prokuratura Rejonowa Białystok–Południe zdecydowała się na aresztowanie nauczyciela z Białegostoku. Jak na razie jest podejrzany o przemoc, pozbawianie wolności i zmuszanie nieletniej do stosunków seksualnych. Usłyszał też zarzut rozpijania uczennicy i znęcania się nad nią. Niewykluczone, że zarzutów będzie więcej.

Uczennica mieszkała u swojego wuefisty

Według wstępnych ustaleń wuefista mieszkał ze swoją uczennicą pod jednym dachem. Nieoficjalne doniesienia mówią o tym, że rodzice nastolatki powierzyli mu swoją córkę pod opiekę.

Zagłosuj

Uważasz, że młoda kobieta mówi prawdę?

Liczba głosów:

Mówi o tym cały Białystok

Niecodzienna sprawa wyszła na jaw, gdy podczas jednej z awantur do pary przyjechał policyjny patrol. Pełnoletnia już kobieta złożyła zeznania, które obciążają nauczyciela z białostockiej podstawówki.

Oskarżony pracował w kilku szkołach i do tej pory nie było na niego skarg. Odnosił sukcesy ze swoimi uczniami w zawodach z siatkówki. Po ciężkich oskarżeniach i aresztowaniu został zawieszony. Teraz sąd zdecyduje o jego przyszłości.

Zobacz także

RadioZET.pl/bialystok.onet.pl/strz