Bank daje 100 złotych na zakupy w Biedronce

Redakcja
26.08.2017 10:01
Bank daje 100 złotych na zakupy w Biedronce
fot. Biedronka

Nest Bank przygotował specjalną ofertę dla nowych klientów. Każda osoba, która do końca września otworzy konto w tej placówce, otrzyma kartę podarunkową do Biedronki o wartości 100 złotych. Co ciekawe, o pomyśle nie wiedziała sieć sklepów. 

Promocja rozpoczęła się w ubiegłą środę i potrwa do końca września. ''Witaj Szkoło'' związana jest ze zbliżającą się inauguracją roku szkolnego. 

Warto się pospieszyć, aby dostać pieniądze. Kartę podarunkową otrzyma tylko pierwszy tysiąc klientów, którzy do tej pory nie mieli w Nest Banku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego.

Zobacz także

Paweł Jachowski, dziennikarz portalu wiadomoscihandlowe.pl poinformował na Twitterze, że o akcji banku nie wiedziała Biedronka.

"Właściciel Nest Banku zakupił od nas karty podarunkowe Biedronki, pozwalające na zakupy we wszystkich sklepach sieci na terenie całego kraju" - potwierdził w rozmowie z WP Finanse Jeronimo Martins Polska.

"Zaznaczamy jednak, że nie mieliśmy wiedzy, że zakupione karty podarunkowe zostaną wykorzystane w ramach jakiejkolwiek akcji promocyjnej banku" -dodano.

RadioZET.pl/WP Finanse/DG